Skalpelové čepelky Swann Morton

Společnost Swann-Morton

by založena v roce 1932 v Sheffieldu a se stala světovým lídrem ve výrobě chirurgických čepelí, skalpelů a rukojetí. Je to jméno, které je globálně respektováno pro kvalitu, přesnost, konzistenci a spolehlivost a je uznáváno pro kombinaci tradičních dovedností při výrobě čepelí pomocí nejmodernějších technologií.

Preferovaná volba mnoha lékařů na světě, široká a rozmanitá škála výrobků sestávající z přibližně 70 jednotlivých tvarů čepelí a 30 různých rukojetí je také široce využívána dalšími zdravotníky, jako jsou lékaři, zdravotní sestry a zdravotní sestry, spolu s odborníky z příbuzných oborů stomatologie, podiatrie a veterinární chirurgie, nebo doplňkově modeláři a domácí kutilové.

Výrobky společnosti Swann-Morton, které jsou exportovány do více než 100 zemí světa, jsou díky rozsáhlé síti zahraničních distributorů podporujících místní zákaznickou základnu, jsou k dispozici všem, kteří vyžadují ultimátní kvalitu chirurgických nástrojů spolu výhodnou cenou a garancí, kterou Swann-Morton poskytuje.

Přehled kvality

Společnost Swann-Morton Limited je akreditována podle normy ISO 13485, mezinárodní normy pro systémy řízení kvality pro společnosti zdravotnických prostředků. Navíc je společnost Swann-Morton Limited akreditována v rámci programu MDSAP (Program pro jednorázový audit zdravotnických prostředků), která prokazuje, že společnost byla auditována a je v souladu s normou ISO 13485: 2016, Canada Medical Device Regulations – část 1 – SOR 98/282 A USA – 21 CFR 820, 21 CFR 803, 21 CFR 806, 21 CFR 807 – Podčasti A až D.

Zajištění kvality naznačuje náš pevný závazek vyrábět kvalitní výrobky. Tým zajišťující kvalitu udržuje nepřetržité audity kvality na všech výrobních linkách, aby zajistil soulad s nejvyššími standardy. Kontinuální kontroly jsou prováděny v každém stadiu výroby rovingovými inspektory a statickými kontrolními místy.

Manažer QA / RA a tým okamžitě řeší jakékoli stížnosti zákazníků nebo problémy s kvalitou, které mohou vzniknout. Výrobní a obchodní tým také podporuje a rozvijí diskuzi o všech aspektech výrobku nebo systému jakosti a potřebách zákazníků.

Stále ještě váháte které skalpelové čepelky budete používat? Vyzkoušejte Swann-Morton!

https://www.medenta.cz/drzatka-na-skalpel.htm

skalpelové čepelky swann-morton

Napsat komentář